Home » Przewodnik po produktach » Meble » Meble relaksacyjne » Najpopularniejsze ogrodowe leżaki bujane

Najpopularniejsze ogrodowe leżaki bujane

Spędzenie kilku godzin na leżaku w ogrodzie, gdy świeci słońce, jest miłe i relaksujące. Dla niektórych osób jest to jeszcze bardziej ekscytujące, jeśli leżak może się bujać. Kołyszące się leżaki wprowadzają więc dodatkową porcję relaksu. Leżaki bujane są bardzo zróżnicowane i trafiają w większość gustów. Szczególnie drewno i aluminium to popularne materiały na stelaże ogrodowych leżaków bujanych. Leżaki dostępne są jako pojedyncze lub podwójne. Wiele z leżaków wyposażonych jest również w daszek przeciwsłoneczny, który pozwala na relaks w cieniu.

Wybraliśmy dla Was najpopularniejsze i najbardziej polecane leżaki bujane i zestawiliśmy je tutaj.

Lista kontrolna leżaków wahadłowych do ogrodu

 • W pewnym sensie leżaki bujane są połączeniem klasycznego fotela bujanego i leżaka. Ergonomiczny i zakrzywiony kształt leżanek jest zazwyczaj przeznaczony do pozycji leżącej, ale niektóre z nich są również opcjonalnie przeznaczone do pozycji bardziej siedzącej. Na przykład fotel bujany od Outsunny posiada regulację oparcia. Popularną alternatywą jest wiszący leżak. Są one zawieszone na stelażu i umożliwiają bujanie się o 360°.
 • Materiał: Często kanapy wahadłowe składają się z metalowej ramy z tekstylną powierzchnią leżącą lub tkaniną z tworzywa sztucznego. Popularne są również łóżka huśtawki wykonane z drewna. Niektóre z nich posiadają również pokrowiec lub mogą być opcjonalnie uzupełnione o poduszki. Drewniany leżak nadaje się zarówno na taras, jak i na balkon. Zastosowane drewno różni się w poszczególnych modelach. Jedni wykorzystują drewno modrzewiowe, inni bambusowe, a jeszcze inni akacjowe. Drewniane leżaki huśtawki są solidnie zbudowane i zazwyczaj mają maksymalny udźwig 150 – 200 kg.
 • Charakterystyka: Oparcia są albo proste, jak w zwykłych fotelach bujanych, ale regulowane i bardziej płaskie, albo są zakrzywione na całej długości. Zakrzywione leżaki bujane są szczególnie ergonomiczne i dobre dla pleców. Kolejną cechą szczególną wielu leżaków bujanych są wygodne podnóżki, które pomagają jeszcze bardziej się zrelaksować.
 • Komfort: Modele różnią się także pod względem poduszki, która jest dołączona do huśtawkowego leżaka. Przy wielu z nich poduszka jest dodatkowa i trzeba lub można ją odpowiednio dokupić. Niektóre inne drewniane leżaki bujane mają od początku pokrycie z tkaniny, a w niektórych przypadkach poduszka jest dostarczana bezpośrednio z leżakami bujanymi.
 • Leżaki podwójne: Oprócz leżaków pojedynczych, leżaki huśtawkowe dostępne są również jako leżaki podwójne dla 2 osób. Korzystając z nich na balkonach, należy upewnić się, że podwójne leżaki są dwa razy szersze i że mamy dla nich wystarczająco dużo miejsca.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat mebli relaksacyjnych.


Polecane ogrodowe leżaki bujane

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Drewniany leżak bujany

Drewniane leżaki bujane charakteryzują się przede wszystkim dużą stabilnością, a także wyglądem i jakością materiału. W porównaniu do leżaków z aluminiowym stelażem są one również cięższe i w zależności od rodzaju drewna wymagają regularnej pielęgnacji. W przypadku drewnianych leżaków huśtawkowych zaleca się stosowanie pokrowca na siedzisko, aby zapewnić komfort siedzenia.

Leżak bujany z zadaszeniem przeciwsłonecznym

Szczególnie popularne są aluminiowe leżaki bujane z zadaszeniem przeciwsłonecznym. Daszek przeciwsłoneczny zapewnia ochronę przeciwsłoneczną zwłaszcza twarzy i części górnej części ciała. Leżaki bujane z dachem przeciwsłonecznym dostępne są zarówno jako leżaki pojedyncze, jak i podwójne.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów. 
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta

Dowiedz się więcej na ten temat

Meble relaksacyjne

Akcesoria do mebli ogrodowych

  Zestawy mebli

   Szafy i kufry

   Krzesła i stoły

   Osłony przeciwsłoneczne

   Pozostałe meble ogrodowe


    Letzte Aktualisierung am 2024-06-22 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API