Home » Przewodnik po produktach » Projektowanie ogrodów » Dekoracje » Najlepsze gongi wiatrowe na balkon i do ogrodu

Najlepsze gongi wiatrowe na balkon i do ogrodu

Relaks na tarasie to nie tylko odpowiednie meble ogrodowe, dekoracje i rośliny, ale także przyjemne i kojące dźwięki gongu wiatrowego. Są one bardzo uniwersalne, a także stanowią idealny dodatek do balkonu.

Dlatego wyłoniliśmy najbardziej godne polecenia i popularne gongi wiatrowe do ogrodu i zebraliśmy je tutaj. 

Lista kontrolna gongów ogrodowych

  • Szczególnie w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej gongi wiatrowe są bardzo popularne i oznaczają harmonię, szczęście i zgodność z otoczeniem (Feng Shui). W związku z tym dzwonki wiatrowe znajdują coraz więcej miejsca na balkonach i tarasach w domach w Europie.
  • Większość gongów wiatrowych przeznaczona jest do zawieszenia i składa się głównie z prętów i elementów drewnianych zawieszonych w środku, ale także częściowo z małych dzwoneczków, kulek czy muszelek.
  • Wiszący gong wietrzny wspaniale nadaje się na własny taras i służy swoimi delikatnymi i przyjemnymi dźwiękami do relaksu i dobrego samopoczucia. Dźwięki powstają dzięki lekkim wiatrom, które sprawiają, że elementy dźwiękowe delikatnie zderzają się ze sobą i wydają swoje indywidualne dźwięki.
  • Gongi wiatrowe różnią się również użytymi materiałami i odpowiednio również dźwiękiem. Wiele gongów wykonanych jest z cienkich metalowych rurek, inne z drewna bambusowego.
  • Szczególnie popularne są japońskie gongi wiatrowe. Używają dzwonków, wykonanych z brązu, żelaza lub małych szklanych dzwonków wietrznych.
  • Każdy gong wietrzny zapewnia całkowicie indywidualny i niepowtarzalny dźwięk dzięki współdziałaniu różnych ciał dźwiękowych.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat dekoracji ogrodowych.


Polecane gongi wiatrowe do ogrodu

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Polecane gongi wiatrowe do ogrodu

Charakteryzują się one przede wszystkim metalicznymi dźwiękami w wyniku wibracji. W zależności od gongu wiatrowego jest to głównie albo dźwięk dzwonka, albo wydłużone metalowe pręty o dźwięku porównywalnym do tonów kilku trójkątów. Niektóre z tych ostatnich posiadają również elementy drewniane, dzięki czemu mieszają się dźwięki drewna i metalu.

Drewniane gongi wiatrowe

Drewniane wiatraki wydają stosunkowo stłumiony dźwięk. Są one oparte nie tyle na wibracjach, co wyłącznie na łączeniu się drewna. Szczególnie bambus idealnie nadaje się jako gong wiatrowy i cieszy się dużą popularnością.

Japońskie gongi wiatrowe

Gongi wiatrowe wywodzą się z Azji. Japońskie wind chimes są szczególnie popularne ze względu na małe szklane gongi.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-06-22 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API