Home » Przewodnik po produktach » 8 najpopularniejszych solarnych lamp ściennych na zewnątrz

8 najpopularniejszych solarnych lamp ściennych na zewnątrz

Istnieje wiele rodzajów oświetlenia dla odpowiedniego oświetlenia wokół domu. Jedną z bardzo energooszczędnych opcji oświetlenia zewnętrznego są lampy solarne. Są one przyjazne dla środowiska i niedrogie. Lampy ścienne stały się również bardzo popularne dzięki energii słonecznej. Lampy ścienne to świetny dodatek do przestrzeni zewnętrznych, zwłaszcza w bezpośrednim sąsiedztwie domu. Oprócz zapewnienia lepszego widoku, lampki są również popularną dekoracją. Oprawy różnią się od siebie pod pewnymi względami, np. natężeniem oświetlenia. Raczej słabe oświetlenie akcentujące przede wszystkim tworzy piękną atmosferę świetlną, ale nie oświetla zbyt dobrze otoczenia. Dla tych ostatnich bardziej odpowiednie jest jasne oświetlenie. W zależności od rodzaju oświetlenia różne jest również zużycie energii lub żywotność baterii w oprawie. Różnorodność wśród poszczególnych lamp jest ogólnie bardzo wysoka.

Dlatego zbadaliśmy solarne lampy ścienne i zebraliśmy najbardziej zalecane tutaj w tym artykule.

Lista kontrolna solarnych lamp ściennych

  • Solarne lampy ścienne mają swój panel słoneczny zainstalowany na stałe, powyżej na pokrywie lamp. Dlatego lampy są bezprzewodowe i wymagają jedynie montażu na ścianie. Same lampy to oprawy LED z różną liczbą diod.
  • Panel słoneczny jest ładowany w ciągu dnia, dzięki czemu lampy ścienne zaczynają świecić po zmierzchu. Czas świecenia poszczególnych lamp wynosi od 6 do 12 godzin.
  • Obudowy lamp wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego. Dzięki temu są też z reguły odporne na warunki atmosferyczne i niepodatne na mróz.
  • Lampy są przede wszystkim wykonane do użytku zewnętrznego i dlatego wszystkie są odpowiednio zabezpieczone przed wodą. Wodoodporność jest określona dla różnych opraw w zakresie od IP44 do IP67.
  • Oprawy ścienne są dostępne pojedynczo lub po kilka sztuk w opakowaniu. Często w jednym opakowaniu znajduje się 2-4 sztuki.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat oświetlenia.


Polecane solarne lampy ścienne

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-07-19 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API