Home » Przewodnik po produktach » Projektowanie ogrodów » Dekoracje » Najpopularniejsze kolumny dekoracyjne do ogrodu

Najpopularniejsze kolumny dekoracyjne do ogrodu

Dekoracje na patio i do ogrodu zazwyczaj zawsze dążą do określonego celu. Inne jednak są bardzo uniwersalne. Należą do nich między innymi kolumny dekoracyjne. Oferują one różne funkcje, na przykład ogrodowe kolumny dekoracyjne mogą służyć jako postument dla roślin, ale mogą też stanowić miejsce dla mniejszych misek przeciwpożarowych. Same kolumny dostępne są w różnych wysokościach i fakturach. Szczególnie popularne są kolumny o klasycznym wyglądzie kamienia lub rustykalnym wyglądzie rdzy. Istnieje również wiele nowoczesnych rodzajów filarów. Są one wykonane głównie z włókna szklanego lub stali nierdzewnej.

Wytypowaliśmy zatem najbardziej godne polecenia i najpopularniejsze kolumny dekoracyjne i zebraliśmy je tutaj. 

W tym przeglądzie znajdziesz odpowiednie produkty do tematu kolumny dekoracyjne do ogrodu.

Lista kontrolna dla kolumn dekoracyjnych do ogrodu

  • Służą one jako dekoracyjny postument na zewnątrz. Powierzchnie są płaskie i oferują miejsce na donice, latarnie lub inne przedmioty. Nie wszystkie kolumny mają takie płaskie powierzchnie. Niektóre z nich są już wyposażone w miski lub podobne.
  • Wysokości niektórych kolumn znacznie się różnią. Są tu zarówno małe kwadratowe kolumny, jak i bardzo wysokie. Kolumny mają więc zakres od 20cm do 110cm.
  • Dekoracyjne kolumny ogrodowe dostępne są w wielu różnych wyglądach, dzięki czemu pasują do niemal każdego stylu. Niektóre kształty są szczególnie popularne: jednym z wariantów są antyczne kolumny ogrodowe. Najczęściej są one wykonane z białego betonu, ale mogą być również wykonane z innych materiałów, np. z drewna egzotycznego.
  • Bardzo popularne są również metalowe kolumny dekoracyjne. Mają one dość rustykalny wygląd – zwłaszcza kolumny o rdzawym wyglądzie. Metalowe kolumny najczęściej są już wyposażone w tacę na rośliny, misę ogniową lub oświetlenie LED. Wśród metalowych kolumn ogrodowych dużą popularnością cieszą się również kolumny ogrodowe ze stali nierdzewnej. Są one najczęściej w kolorze srebrnym.
  • Kolumny dekoracyjne wykonane z włókna szklanego nadają się do szczególnie nowoczesnego stylu. Charakteryzują się one przede wszystkim mocnymi kolorami i ich powierzchnią o wysokim połysku. Dużą popularnością cieszą się tu zwłaszcza kolumny ogrodowe z włókna szklanego w kolorze antracytowym.
  • Dekoracyjne kolumny są dość dobrze zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych i pogodowych. Szczególnie kolumny kamienne lub betonowe są również bardzo dobrze chronione przed mrozem. W przypadku kolumn ze zintegrowanym oświetleniem LED należy zwrócić uwagę na określoną wodoszczelność. Tutaj często podaje się stopień ochrony IP44, który oznacza ochronę przed wodą rozpryskową.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat dekoracji ogrodowych.


Polecane kolumny dekoracyjne do ogrodu

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-06-22 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version