Home » Przewodnik po produktach » Hobby i technika ogrodowa » 8 najpopularniejszych drzewek na obręcze

8 najpopularniejszych drzewek na obręcze

Kluczową zaletą garażu lub carportu jest związane z nim miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych, rowerów i oczywiście samochodu. Większość kierowców korzysta ze swoich samochodów przez cały rok, dlatego ludzie zazwyczaj posiadają zarówno komplet kół letnich, jak i zimowych do swoich samochodów. Nieużywane koła znajdują odpowiednie miejsce w przydomowym garażu. Aby dać kołom idealne miejsce i zapobiec ich deformacji przez leżenie na sobie, drzewka felg są więc całkiem sensowne. Można ułożyć do 4 kółek jedno na drugim z zachowaniem pewnej przestrzeni pomiędzy nimi. Zapobiega to ewentualnym deformacjom.

W związku z tym zidentyfikowaliśmy najbardziej polecane i najpopularniejsze drzewa obręczy i zestawiliśmy je tutaj.  

Lista kontrolna drzewo obręczowe

  • Drzewa o prostych obręczach różnią się przede wszystkim 2 innymi typami. Są to z jednej strony drzewa wieńca ruchomego (mobilnego), a z drugiej nieruchomego. Te mobilne posiadają 3 małe kółka, za pomocą których można bardzo łatwo przemieszczać drzewko z obręczą. Dla zapewnienia stabilnego stanowiska uchwyty do obręczy ruchomych są wyposażone w hamulec postojowy.
  • Drzewa na obręczy wytrzymują zwykle ciężar do 100 kg. W związku z tym uchwyty są zawsze przeznaczone do zestawu 4 kół. Drzewa idealnie nadają się więc do przechowywania opon letnich lub zimowych, które w danym momencie nie są używane.
  • Obręcze zazwyczaj posiadają przekładki, aby koła nie leżały bezpośrednio na sobie. Ma to sens, aby zwłaszcza dolne opony nie ulegały deformacji z powodu ciężaru kół znajdujących się nad nimi. Jednak te podziałki dla poszczególnych schowków między kołami oznaczają, że opony mogą mieć maksymalną szerokość, aby się tam zmieścić. W zależności od uchwytu felgi szerokość ta może wynosić od 225 mm do 285 mm szerokości opony.
  • W większości przypadków uchwyty do felg wykonane są ze stalowej lub aluminiowej ramy, a także niektórych elementów z tworzywa sztucznego. Do tych ostatnich należą np. przekładki pomiędzy poszczególnymi kołami.
  • Carport, piwnica lub garaż to dobre lokalizacje dla takiego uchwytu na felgi. Dzięki układaniu kółek jedno na drugim, są one również zaprojektowane tak, aby zajmowały sporo miejsca.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat mobilności.


Zalecane drzewa na obręcze

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-07-19 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version