Home » Przewodnik po produktach » Projektowanie ogrodów » Dekoracje » Najlepsze lampy kuliste do ogrodu

Najlepsze lampy kuliste do ogrodu

Możliwości stworzenia ekscytującego oświetlenia w ogrodzie są niezwykle różnorodne. Masz szeroki wybór lamp wiszących, podłogowych, pochodni ogrodowych i wielu innych. Inną popularną formą oświetlenia ogrodowego są lampy typu globe. Oświetlają ogród bardzo przyjemnym i miękkim światłem, co tworzy bardzo miłą i przytulną atmosferę. Różnorodność tych lamp przejawia się również w szerokiej gamie możliwych kolorów.

Zbadaliśmy więc lampy kuliste i w tym artykule prezentujemy te najbardziej polecane i popularne.

Lista kontrolna Rower dekoracyjny

Jeśli chodzi o odpowiednie lampy kuliste do ogrodu, to masz bardzo duży wybór i wiele różnych możliwości znalezienia odpowiedniej lampy kulistej.

  • Jakie źródło energii? Pierwszą opcją jest tutaj przewodowa lampa kulista. Są one idealne, jeśli np. mamy w pobliżu gniazdko ogrodowe. W zależności od produktu długość kabla wynosi od 1,80m do 5m. Alternatywą dla lamp przewodowych są lampy solarne. Mają one albo moduł solarny zintegrowany z lampą, albo podłączony do niego panel słoneczny. Pojemność akumulatorów pozwala na przybliżony czas świecenia 6-8 godzin.
  • Oświetlenie: Przewodowe lampy kuliste zazwyczaj wykorzystują żarówki z gniazdem E27. Tutaj należy jeszcze zwrócić uwagę na to, czy żarówka jest w zestawie, czy nie. Dlatego tutaj również istnieje możliwość zastosowania kolorowych żarówek. Z kolei lampy solarne wyposażone są w zamontowane na stałe, energooszczędne diody LED.
  • Kolory: Lampy solarne umożliwiają albo stałe białe światło, od chłodnej bieli do ciepłej bieli, albo kilka kolorów. Kolory można wtedy zmieniać za pomocą pilota lub na samych lampach. Przewodowe kuleczki świetlne są zawsze zorientowane na zastosowane żarówki. Zmiana koloru nie jest więc możliwa, chyba że jest to inteligentna żarówka.
  • Wodoodporność: Większość lamp kulistych ma stopień ochrony IP65 lub wyższy, który jest wystarczający do użytku zewnętrznego. Lampy kuliste o stopniu ochrony IP44 powinny być jednak ze względów bezpieczeństwa umieszczane pod dachem, ponieważ ochrona przed wodą i pyłem jest tu ograniczona.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat dekoracji ogrodowych.


Zalecane lampy solarne

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Zalecane przewodowe lampy kuliste

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-06-22 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version