Home » Przewodnik po produktach » Projektowanie ogrodów » Narzędzia ogrodnicze » 7 najlepszych zbieraczy owoców

7 najlepszych zbieraczy owoców

Późne lato i jesień to pory roku na zbieranie owoców we własnym ogrodzie, jeśli mamy np. jabłoń lub wiśnię. Zbieracz owoców jest u Twojego boku, aby pomóc Ci w zbieraniu owoców. Nadają się one szczególnie do jabłek, śliwek, a czasem także do zbierania wiśni. Zasadniczo składają się one z korony łapiącej i znajdującego się pod nią kosza z tworzywa sztucznego lub bawełny, który wyłapuje spadające owoce. Dodatkowo zbieracze owoców wyposażone są w uchwyt lub rączkę teleskopową. Teleskopowy uchwyt zwiększa zasięg i pomaga szczególnie przy zbiorze większych drzew owocowych.

Dlatego zbadaliśmy zbieracze owoców i zebraliśmy dla Was tutaj te najbardziej godne polecenia.

Lista kontrolna zbieraczy owoców

  • Zbieracze owoców to idealni pomocnicy podczas zbioru owoców, zwłaszcza jabłek. Stosuje się je w połączeniu z dłuższym kijem teleskopowym. Upraszcza to zbieranie owoców, dzięki czemu drabiny nie są konieczne.
  • Zbieraki wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego lub metalu malowanego proszkowo. Waga jest więc dość niska, co ułatwia i uprzyjemnia zbieranie.
  • Wysokość, jaką można osiągnąć za pomocą urządzeń, wynosi w zależności od uchwytu od 1,50 m przy uchwytach stałych do ponad 5 m w systemach combi.
  • Zbieracze owoców składają się z korony z zaokrąglonymi zębami, a pod nią znajduje się siatka do łapania zebranych owoców. Korona służy głównie do zrywania owoców. Korony są podobnej wielkości, a ich średnica chwytna wynosi około 13 cm.
  • Wiele zbieraczy owoców, takich jak Gardena czy WOLF, jest dostarczanych tylko jako przystawka, ponieważ każdy z nich jest częścią systemu kombinowanego, w skład którego wchodzi również pasujący kij teleskopowy. Należy więc sprawdzić, czy zbieracz do owoców jest dostarczany z pasującym uchwytem, czy nie.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat narzędzi ogrodniczych.


Polecane zbieracze owoców

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-07-19 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version