Home » Przewodnik po produktach » Hobby i technika ogrodowa » Oświetlenie » Najpopularniejsze solarne pochodnie ogrodowe

Najpopularniejsze solarne pochodnie ogrodowe

Lampy solarne do tarasów i chodników nadają się nie tylko jako element dekoracyjny, ale oferują również duże korzyści praktyczne. Piękne lampy zewnętrzne są na stałe zamontowane w krawędzi chodnika lub patio i dzięki temu zapewniają szczególnie wysokiej jakości i stylowe oświetlenie zewnętrzne. W połączeniu z nieskomplikowanym zaopatrzeniem w energię dzięki wbudowanym modułom solarnym sprawia to, że solarne lampy naziemne cieszą się ogromną popularnością.

Zbadaliśmy zatem solarne lampy naziemne i prezentujemy w tym artykule te najpopularniejsze, jak i najbardziej godne polecenia.

Lista kontrolna solarne lampy naziemne

Solarne lampy gruntowe przeznaczone są do montażu w chodniku, trawniku lub ziemi. Stąd też są one przeznaczone głównie do użytku zewnętrznego.

  • Lampy wpuszczane w ziemię są całkowicie bezprzewodowe i wymagają jedynie zamocowania w podłożu. Różni się to w zależności od konstrukcji opraw gruntowych. W najprostszym przypadku światła są po prostu wpięte w ziemię. W porównaniu z lampami solarnymi również tutaj nie ma oddzielnego modułu solarnego, ponieważ znajdują się one bezpośrednio w lampach ziemnych.
  • Przy w pełni naładowanych akumulatorach solarne lampy gruntowe zapewniają w zależności od modelu ok. 5-12 godzin świecenia. Wszystkie lampy solarne wyposażone są w energooszczędne i wydajne diody LED.
  • Ponieważ solarne lampy podłogowe są przeznaczone do całorocznego użytku zewnętrznego, są również wodoodporne, zwykle co najmniej o klasie ochrony IP65.
  • Najpopularniejsze warianty solarnych lamp podłogowych to kwadratowe i okrągłe lampy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub szkła oraz z ramą ze stali nierdzewnej.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat oświetlenia.


Polecane solarne lampy naziemne

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-07-19 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version