Home » Przewodnik po produktach » Hobby i technika ogrodowa » Boże Narodzenie » Najpopularniejsze poinsecje na zewnątrz

Najpopularniejsze poinsecje na zewnątrz

Każdy, kto szuka typowo świątecznej oprawy oświetleniowej do ogrodu lub na balkon, ma niemalże ogromny wybór. Oprócz dopasowanych lampek świątecznych, takich jak bajki czy figurki LED, szczególnie nastrojowym i przez to popularnym motywem są poinsecje. Nie tylko tworzą przytulną atmosferę, ale także przekonują jako element dekoracyjny w ogrodzie. Większość gwiazdek LED na zewnątrz świeci w przyjemnym czerwonym kolorze. Dostępne są jednak również w innych kolorach, takich jak żółty czy biały. Jest więc coś dla każdego gustu. Poinsecje różnią się także wielkością i dostarczaniem energii, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach.

Porównaliśmy zatem poinsecje do uprawy na zewnątrz i zebraliśmy tutaj dla Was te najbardziej godne polecenia.  

Lista kontrolna Poinsettia (outdoor)

  • Poinsecje nadają się do powieszenia lub umieszczenia w miejscach zewnętrznych i są szczególnie popularne w kolorach ciepłej bieli, żółci i czerwieni. W niektórych przypadkach gwiazdy posiadają również funkcję timera.
  • Pod względem wielkości gwiazdy ozdobne są dość podobne i mają od ok. 50 do 60 cm. Często mają kształt trójwymiarowych świecących gwiazd i mają około 18 punktów.
  • Jako oświetlacze gwiazd potrzebne są lampy LED E14 lub E27. W innych przypadkach dekoracyjne gwiazdy są również wyposażone w mnóstwo małych diod LED.
  • Zasilacz jest podłączony. Kable elektroenergetyczne mają długość około 3,50 do 4 metrów. Niektóre z gwiazdek LED mogą być również opcjonalnie zasilane bateriami.
  • W przypadku stosowania na zewnątrz kluczowe jest, aby poinsecja była również chroniona przed warunkami atmosferycznymi i mrozem. Dlatego też są one dość dobrze zabezpieczone przed wilgocią i wilgocią z IP44 lub IP65. Ponadto wykonane są z tworzywa sztucznego, a więc również odporne na warunki atmosferyczne i mróz.

Tutaj znajdziesz wszystko na temat świąt Bożego Narodzenia.


Polecane poinsecje na zewnątrz

Poniższy wybór przedstawia produkty, które wyróżniają się na podstawie referencji,
zweryfikowane zakupy i opinie klientów.

Bestseller

Wymienione tu produkty charakteryzują się tym, że były najczęściej kupowane.
zakupione. Ponieważ jest to wskaźnik popularności i autentyczności produktów, przedstawiamy
prezentujemy tutaj bestsellery z danej grupy produktów.  
Tutaj pokazujemy aktualne oferty z danej grupy produktów.

Aktualna oferta


Letzte Aktualisierung am 2024-06-22 / Affiliate Links / Bilder von der Amazon Product Advertising API

Exit mobile version